Informacje

Fabryczny remont Ursusa C-360 dla Klubu Tenisowego

Lubelska firma „Ursus” zajmuje się nie tylko sprzedażą legendarnych już traktorów, ale również odnawianiem leciwych maszyn, poruszających się nadal po Polskich polach i łąkach. Maszyny rolnicze zostają odrestaurowane i wyposażone w nowe części rolnicze.

Jedną z takich maszyn okazał się Ursus C-360, którego właściciele, Klub Tenisowy KORTLAND odebrali 9 kwietnia 2019 r. Ciągnik wyposażony został w trój-sekcyjny ładowacz czołowy z euro ramką, dodatkowe oświetlenie robocze na błotnikach tylnych oraz na dachu oraz nowe wspomaganie kierownicy zasilane z koła pasowego. Pakiet części do Ursus C-360, został oczywiście ufundowany przez lubelskiego producenta.

Kolejna akcja firmy

Właściciele wraz z ciągnikiem Ursus C-360 odebrali statuetkę z indywidualnym numerem akcji remontowej #0001.

Statuetka została specjalnie przygotowana i pomalowana lakierem użytym do wykończenia maski oraz błotników ciągnika. 

To nie pierwsze podejścia firmy Ursus do odnawiania pojazdów. Już kilka lat temu odbyła się akcja w ramach której, jedno z czasopism branżowych wyremontowało we współpracy z firmą Ursus dwa ciągniki Ursus C-330 oraz dwa ciągniki Ursus C-360.

Przedstawiciele firmy Ursus, już zapowiadają, że to nie koniec, a dopiero początek akcji która ma na celu odnawianie leciwych ikon rolnictwa. Już niedługo kolejne maszyny rolnicze przejdą kapitalną renowację i odbudowę oraz wyjadą opatrzone symbolicznymi oznaczeniami numerów akcji.

Naprawa ciągników? Koszt warty świeczki?

Nie każdy jednak, tak jak właściciele klubu tenisowego ma tyle szczęścia, by otrzymać okazję darmowego remontu swojej maszyny. Załóżmy jednak, że bardzo zależy nam na losie naszego mechanicznego kompana i postanawiamy działać. Co wtedy pozostaje zrobić?

Naprawa ciągników na własną rękę wydaje się być dość duża inwestycją. Wyobraźmy sobie, że akurat posiadamy leciwego Ursusa C-360, podobnie jak bohaterowie naszego artykułu. Niestety poszukiwanie oryginalnych części od producenta może przyprawić nas o niemały zawrót głowy, a ceny mogą spowodować przyśpieszone bicie serca. Co wtedy zrobić?

Na szczęście istnieje wiele alternatyw na odnowienie swojej maszyny rolniczej. Musimy więc poszukać taniego źródła części do ciągników. Tu z pomocą z pewnością przyjdzie nam internetowy sklep rolniczy. Przeglądając szeroką ofertę sklepu szybko dojdziemy do wniosku, że zdecydowanie taniej wyniesie nas sięgnięcie po części zamienne do Ursusa niż wydawanie majątku na części nowe.

URSUS. COM

ŹRÓDŁO: URSUS. COM 

Części zamienne są gorsze? Oczywiście, że nie!

Przeglądając internet w poszukiwaniu opinii z pewnością natkniemy się na wiele wątków na forach rolniczych, odpowiadające na to często zadawane pytanie. Tam szybko z relacji innych właścicieli maszyn szybko dowiemy się, że ten stereotyp to bzdura, a sięganie po zamienne części do ciągników to nie dość, że świetna opcja finansowa, to także praktyczna i efektywna.

You may like

Index