Informacje Nowości

Gratka dla fanów Ursusa – nie tylko maszyny rolnicze!

Ursus to legenda Polskiej mechaniki rolniczej. Ciągniki od wielu lat produkowane w Polsce wciąż wykonują swoją pracę na terenie całego kraju. Nie ulega wątpliwości, że marka stanowi pewnego rodzaju symbol, a dookoła Ursusa gromadzi się liczne grono fanów. Posiadacze własnego egzemplarza nie muszą poprzestawać na samej maszynie. Poza ciągnikami rolniczymi, logo Ursus nosi jeszcze całkiem spory katalog gadżetów i ubrań. Każdy może się w nie zaopatrzyć poprzez składanie zamówień na stronie internetowej sklepu. Niektóre z nich stanowią obowiązkowe wyposażenie fana polskiego Ursusa. Oto kilka przykładów.

Koszulka z logo Ursus C-360

Bez wątpienia to właśnie części garderoby sprawiają, że miłośnicy Ursusa wyróżnią się z tłumu. Dobrej jakości, wyraźne logo na środku klatki piersiowej zmienia zwykły T-shirt w prawdziwe dzieło sztuki. Logo z wizerunkiem nieśmiertelnego i ponadczasowego modelu Ursus C-360 można również zobaczyć na bluzach oraz zimowych czapkach z pomponem. Wszystkie ubrania występują w krojach zarówno dla pań i panów. Nie brakuje też oferty przygotowanej specjalnie dla najmłodszych (zwłaszcza dresy i bluzy z długim rękawem).

Pendrive z logo Ursus

Pendrive jest gadżetem, który stał się dla wielu z nas narzędziem pracy. Wielu uczniów i studentów nie wyobraża sobie bez niego życia. Pendrive o dużej pojemności wystarczy na lata, a jego użytkowanie będzie dawało więcej radości, gdy logo znajdujące się na nim ukazuje nasze hobby i zainteresowanie. Jest to doskonały prezent zarówno dla użytkownika ciągnika rolniczego Ursus, jak i np. dla przedstawiciela handlowego, mechanika oraz ucznia szkoły rolniczej. Pendrive to zdecydowanie jedna z mocniejszych pozycji katalogu z gadżetami – stylowy i użyteczny.

Nerka z logo Ursus

Jest kolejnym gadżetem, którego wykonanie i użyteczność przekonuje od razu. Nie trzeba się zastanawiać co z nią zrobić. Posiadacz takiej nerki nie tylko może identyfikować się ze swoją pasją do Ursusa, ale i używać jej na co dzień jako praktyczny schowek, saszetkę na dokumenty czy też klucze. Kontrastowe kolory na naszywce zwracają uwagę i nie da się ich przeoczyć.

Ursus to marka, która bez wątpienia na stałe wtopiła się w serca Polaków. Wielu z nich swoją wdzięczność marce za lata niezawodnej pracy chce uczcić jakimś gadżetem czy też ubraniem. W kraju organizowanych jest wiele zlotów fanów motoryzacji na których bez wątpienia miłośnicy maszyn rolniczych Ursusa znajdą coś dla siebie. Sam kultowy ciągnik Ursus C-360 stał się ikoną wśród rolników i ich rodzin, a fani traktują go jak coś z czego można być dumnym. Strona internetowa marki Ursus oferuje nie tylko gadżety takie jak Nerki i Pendrive’y. W ofercie znaleźć można wiele części garderoby dla pań, panów oraz dzieci. Internet daje również możliwość zakupu zamiennych części do ciągników. Odwiedzając dobre, internetowe sklepy rolnicze znaleźć można absolutnie wszystko, od kół zębatych po bloki silnika i jego poszczególne elementy eksploatacyjne. Części zamienne można dopasować nawet do najstarszych modeli ciągnika Ursus takich jak np. Ursus C-330 z lat 70.

You may like

Index