Informacje

Ursus Farming Simulator – kultowe ciągniki w wersji wirtualnej

Nowa produkcja GIANT Software, czyli URSUS Farming Simulator stanowi dodatek do kultowej gry Farming Simulator 2013, która bez wątpienia króluje wśród gier symulacyjnych na świecie. Efektem współpracy pomiędzy CDP.pl oraz URSUS jest gra komputerowa, dzięki której gracze mogą wzbogacić swoje wirtualne parki maszynowe o popularne traktory legendarnej polskiej marki URSUS.

W dodatku znaleźć można takie maszyny jak:

  1. URSUS C-45, czyli pierwsza maszyna Ursusa produkowana w naszym kraju od 1947 roku.

 

  1. URSUS C-330 produkowany od roku 1967, do dziś wykorzystywany w polskich gospodarstwach.

 

  1. URSUS 11024 wytrzymały ciągnik dużych rozmiarów, pozwalający na maksymalną wydajność w trakcie prac polowych. Doskonale sprawdzający się w dużych areałach.

 

  1. URSUS 15014 radzący sobie nawet na stromych zboczach i przy twardej ziemi. Model ten posiada 6 cylindrowy i 150 konny silnik.

 

  1. URSUS 8014H ciągnik z serii H, niezwykle wygodna i wszechstronna maszyna.

 

  1. URSUS 5044 charakteryzujący się niewielkim rozmiarem i niezawodną skrzynią biegów. To ciągnik sadowniczy, bardzo wydajny.

Spis treści:

Ursus Farming Simulator

W sklepach dostępne są trzy wersje gry, zawierające ekskluzywną książkę, w której zostały zamieszczone unikalne materiały o historii polskiej marki ciągników. Zestaw kolekcjonerski Ursus Farming Simulator natomiast składa się z pełnej wersji gry oraz dodatku Ursus i gadżetów takich jak: plakat, brelok, koszulka z kultowym Ursusem C-330, smycz. Kolejna odsłona gry jest o wiele bardziej rozbudowana w porównaniu do swoich poprzedniczek, posiada zawartość, dzięki której gracze mogą sprawdzić się w roli nowoczesnego rolnika i zbudować swoją własną rolniczą karierę. Producenci gry zadbali o dbałość o autentyczność rozrywki, nawet odgłosy silników ciągników URSUS-a zostały nagrane na potrzeby gry w fabryce producenta.

CDP

CDP.pl, czyli wcześniej CD Projekt to firma funkcjonująca na krajowym rynku zajmująca się wydawaniem oraz dystrybucją gier komputerowych, filmów na DVD i Blu-ray. Firma w 2012 roku uruchomiła serwis cyfrowej dystrybucji gier CDP.pl. CDP.pl jest bezpiecznym miejscem, w którym można szybko i w łatwy sposób kupić, po czym pobrać od razu gry na twardy dysk komputera. W razie trudności pomoc techniczna pomaga znaleźć szybkie rozwiązanie każdego problemu.

W ofercie produktowej Ursus stawia przede wszystkim na wysoką jakość wykonania i nowoczesne wzornictwo. URSUS S.A od wielu lat wspiera rozwój polskiego rolnictwa, ma bogate doświadczenie i chce podtrzymywać przemysłowe tradycje na podstawie rodzimego kapitału. Na polskich polach do dzisiaj pracuje wiele starych modeli ciągników Ursus, a farmerzy cenią je za niezawodność.

Z różnorodną ofertą marki Ursus można zaznajomić się, odwiedzając różne popularne, internetowe sklepy rolnicze oraz oficjalną stronę producenta. Zakupić tam możemy części do ciągników. W internetowym sklepie rolniczym znajdziemy także części rolnicze takie jak części do Ursus, części do Ursus C-360, części do ursus C-330 oraz maszyny rolnicze. Oferta sklepów zawiera najczęściej wiele przydatnych maszyn rolniczych oraz oryginalnych części rolniczych.

You may like

Index