Nowości

Ursus C-395 POWER – Polska Moc!

Maszyny rolnicze pełnią bardzo ważne funkcje w każdym gospodarstwie. Dzięki nim praca rolnika staje się dużo bardziej efektywna i szybsza. Od lat na polskich wsiach szczególną popularnością cieszą się ciągniki Ursus. Świetnie spełniają one swoje zadanie. Każdy kolejny model jest lepiej wyposażony i przygotowany do wymagających warunków pracy. W ostatnim czasie prawdziwym hitem jest ciągnik Ursus C-395 POWER, który został okrzyknięty mianem “Polskiej Mocy”. 

Ciągniki Ursus

Ciągniki i maszyny rolnicze Ursus na samym początku były produkowane przez “Zakłady Mechaniczne Ursus”, które miały swoją siedzibę w Warszawie. Obecnie miejscem produkcji jest firma Ursus S.A. w Lublinie. To tam można także nabyć części do Ursus

Pierwsze modele Ursusa pojawiły się w latach 20 – tych XX wieku. Jednak prawdziwa popularność marki rozpoczęła się wraz z wprowadzeniem na rynek serii C. Pojawiła się ona w sprzedaży w latach 50 – tych XX wieku. W ofercie pojawiły się modele: Ursus C-330, Ursus C-360, Ursus C-330M, Ursus C-4011, Ursus C-355 oraz inne modele. Zdominowały one polskie rolnictwo na długie lata. 

W dzisiejszych czasach oferta Ursusa jest o wiele bardziej atrakcyjna i nowoczesna i nieustannie się rozwija. Projektanci zadbali o nowoczesny wygląd, a także mocny silnik i wydajny napęd. Każdy rolnik może znaleźć w ofercie Ursusa idealne rozwiązanie dla siebie. Dostępne są zarówno małe jak i duże jednostki. 

Ciągnik Ursus C-395 POWER

Ciągnik Ursus C-395 POWER to najlepsza i najbardziej komfortowa propozycja. Zapewnia on efektywną i wygodną pracę. Duża zaletą jest niezwykle bogate wyposażenie, które dostępne jest w wersji standardowej. Maszyna idealnie nadaje się zarówno do pracy transportowej, jak i rolniczej. Można ją także wykorzystać przy działaniach pomocniczych i komunalnych. 

Ciągnik Ursus C-395 POWER to maszyna, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rolników. Kompaktowe wydanie jest dodatkowym atutem. 

Warto zaznaczyć, że maszyna miała swoją premierę na targach Agritechnica 2017 w Hanowerze i od tamtego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Traktor posiada klimatyzację oraz szereg innych udogodnień i wart jest około 160 tysięcy złotych. Maszyna posiada czterocylindrowy silnik, który spełnia wszelkie normy, a także chłodnicę powietrza. Dostępne są różne wymiary kół, które pozwalają dostosować parametry ciągnika do rodzaju prac polowych. Warto też podkreślić, że traktor wyposażony jest w zaczep transportowy oraz przedni. Dodatkowo można się zdecydować na ładowacz czołowy, który zwiększa funkcjonalność ciągnika. 

Ciągnik Ursus C-395 POWER, podobnie jak inne modele z serii C, jest bardzo funkcjonalny, komfortowy i estetyczny. Dzięki specjalnej, czterosłupkowej kabinie, można w pełni kontrolować przebieg pracy i to, co dzieje się wokół maszyny. Dzięki temu działanie rolnika jest bardzo bezpieczne i efektywne. Warto zdecydować się na zakupienie tego modelu ciągnika, aby usprawnić działanie swojego gospodarstwa rolnego. 

You may like

Index