Porady

Chlapacz błotnika tylnego Ursus C-360 – bez problemu kupisz go online!

Ciągnik Ursus C-360 czyli popularna „sześćdziesiątka” to jeden z kilku legendarnych już modeli marki Ursus. Przez lata przechodził on wiele zmian i modyfikacji, ale produkowany jest do dziś i cieszy się cały czas dużą popularnością. A części Ursusa C-360, w tym tylny chlapacz, bez kłopotów kupi się w internetowym sklepie rolniczym.

Uniwersalność i wygoda

Dzisiejsza „sześćdziesiątka” to Ursus, który doskonale nadaje się do pracy zarówno w małych, jak i w dużych gospodarstwach. Nie musi być traktowany tylko jako sprzęt pomocniczy. Choćby dlatego, że jego przedni napęd charakteryzuje się sporą siłą i precyzją. A dodatkową zaletą jest doskonała manewrowość.

Współczesny Ursus C-360 to w porównaniu z poprzednimi wersjami znacznie bardziej przyjazny model dla użytkownika tego pojazdu. Kabina jest klimatyzowana w standardzie. Wszystkie elementy sterowania umieszczone są ergonomicznie. Operator ciągnika ma do nich łatwy dostęp, ponieważ go „okalają”. Jego fotel, który znajduje się dość wysoko daje poczucie kontroli i wygody. Natomiast nisko umieszczona i krótka maska powoduje, że praca z ładowaczem czołowym jest prosta i nic nie zasłania widoczności w czasie wykonywania precyzyjnych zabiegów agrotechnicznych. Cała kabina jest także dobrze wygłuszona.

Chlapacz chroni

Jak każdy ciągnik, również Ursus C—360 pracuje zwykle w bardzo trudnym terenie. Piach, kałuże, błoto i kamienie to codzienność na polach lub w lesie. A gdy do tego doda się jeszcze częstą konieczność pracy, gdy pada deszcz lub śnieg, albo przychodzi czas roztopów, to widać, że każdy Ursus musi być wyposażony nie tylko w błotniki. Chlapacz tylnego koła też się przyda. Między innymi dlatego,że może uchronić inne elementy konstrukcyjne przed uderzeniem kamieniem, dostaniem się do nich wody lub innych zanieczyszczeń, które w przyszłości mogą doprowadzić do korozji. To samo zadanie spełnia chlapacz w stosunku do podpiętych do niego innych maszyn rolniczych.

Gdy chcemy, aby nasz Ursus posiadał dodatkowe wyposażenie, na przykład chlapacz to trzeba wcześniej wybrać taki sposób zakupu, aby ten element lub inne części do ciągników lub maszyn rolniczych były najtańsze. Na pewno dobrym pod względem finansowym rozwiązaniem nie będzie zaopatrywanie się w firmowych sklepach lub autoryzowanych serwisach. Najlepszym wyborem do tego typu zakupów jest zawsze internetowy sklep rolniczy (https://www.zenox.pl).

W internecie zawsze taniej

Zawsze będzie on tańszy od każdego sklepu i serwisu stacjonarnego. Internetowy sklep rolniczy ma też zawsze w swoich magazynach części zamienne do ciągników lub maszyn rolniczych produkowanych wiele lat wcześniej. Poza tym posiada na swoich półkach szeroki wybór tak zwanych zamienników. Jakością i trwałością nie odbiegają one tych wytwarzanych przez producentów ciągników i maszyn rolniczych, ale są od nich znacznie tańsze.

Kupowanie części do ciągników i maszyn rolniczych korzystając z oferty jaką ma internetowy sklep rolniczy wiąże się również z dużą wygodą. Zamawia się je z domu i do domu lub na inny wskazany adres zostaną one szybko przywiezione.

You may like

Index